Τίποτα δεν τη σταματά…!
Ακόμη μία σπουδαία επιτυχία κατάφερε η νεαρή Μαριάντα Μπλάτσιου, αυτή τη φορά στη Σερβία όπου έγιναν οι αγώνες του EUROPEAN CUP CHAMPIONSHIP KICK BOXING.
Η αθλήτρια του συλλόγου Μάχη Μακρακώμης, με προπονητή τον…μπαμπά της Δημήτρη Μπλάτσιο, επέστρεψαν φέρνοντας στις αποσκευές τους, το χρυσό μετάλλιο της διοργάνωσης.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/04/339298759_1291018168463406_2709598254535979128_n-1024x684.jpg)
Αν και η συλλογή της σε τρόπαια, είναι ήδη μεγάλη, ο τίτλος της πρωταθλήτριας Ευρώπης που έλαβε η Μαριάντα, είναι ιδιαίτερα ξεχωριστός κάνοντας υπερήφανους όχι μόνο τους δικούς της ανθρώπους, αλλά και όλους τους κατοίκους της Δυτικής Φθιώτιδας, που αναγνωρίζουν την σκληρή δουλειά και το ταλέντο της νεαρής αθλήτριας.
![](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/04/339313942_138909228945499_5451075045474943587_n-768x1024.jpg)
Μπράβο …….πάντα επιτυχίες.
Να σε χαίρονται οι γονείς σου…..και όσοι σε αγαπάνε….!!!
Μας κάνεις υπερήφανους…..!!!