Οι ποδοσφαιριστές της Λαμίας αφιέρωνουν τη νίκη της ομάδα μας στους φιλάθλους που ξεκίνησαν να έρθουν να δουν την αγαπημένη τους ομάδα αλλά η Αστυνομική Διεύθυνση Ναυπάκτου δεν επέτρεψε την εισοδό τους στο γήπεδο.
Οι ποδοσφαιριστές της Λαμίας αφιέρωνουν τη νίκη της ομάδα μας στους φιλάθλους που ξεκίνησαν να έρθουν να δουν την αγαπημένη τους ομάδα αλλά η Αστυνομική Διεύθυνση Ναυπάκτου δεν επέτρεψε την εισοδό τους στο γήπεδο.
Sign in to your account