Όπως σημειώνει στην ανακοίνωση του ο Έσπερος Λαμίας: “Η παραμονή του Βαγγέλη, ήταν κοινή επιθυμία τόσο του ιδίου ,όσο και τουπροπονητή και του Διοικητικού Συμβουλίου. Αθλητής υπόδειγμα ταπεινοφροσύνης ,που η έφεσή του στα ρημπάουντ και η προσήλωσή του στην άμυνα, τον καθιστούν πολύτιμο για την ομάδα.Του ευχόμαστε νάχει υγεία και να μεταλαμπαδεύει το πνεύμα της αγωνιστικότητας σε όλους”.
Και του χρόνου στον Έσπερο Λαμίας ο Βαγγέλης Αργύρης
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2021/08/ΒΑΓΓΕΛΗΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ.png)