Ένα γκολ του Παμλίδη από το 4ο λεπτό έφτανε και… περίσσευε στον ΠΑΣ Γιάννινα ώστε να επικρατήσει (1-0 του ΟΦΗ στο στάδιο «Ζωσιμάδες», για την 23η αγωνιστική της Super League.
Δεύτερη εντός έδρας νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2021/02/3013492.jpg)
Ένα γκολ του Παμλίδη από το 4ο λεπτό έφτανε και… περίσσευε στον ΠΑΣ Γιάννινα ώστε να επικρατήσει (1-0 του ΟΦΗ στο στάδιο «Ζωσιμάδες», για την 23η αγωνιστική της Super League.
Sign in to your account