Ο Γιώργος Λιάγκας ήθελε να κάνει μία ανακοίνωση και πέταξε την ατάκα…
«Θέλω να σας πω ότι θα εξαφανίσω τη Φαίη… Όχι ακόμα τουλάχιστον, θα εξαφανιστώ εγώ» και ο μόνος που γέλασε ήταν ο Γιώργος Λιάγκας, ενώ η Φαίη Σκορδά τον σκουντούσε! Μάλλον ήταν κρύο το αστείο του Γιώργου!
Η ανεξάρτητη ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης της Λαμίας και της Στερεάς Ελλάδας. Γιατί η ενημέρωση χρειάζεται άποψη.
Leave a comment