Ο Α.Π.Ο. ”ΑΤΑΛΑΝΤΗ” δίνοντας βάση στους νέους, ταλαντούχους ποδοσφαιριστές της περιοχής μας, όπως πρέπει να λειτουργεί κάθε σύλλογος για το καλό του τοπικού ποδοσφαίρου, προωθεί από την εφηβική ομάδα τους Χαράλαμπο Μαρκάκη & Γιώργο Παπαζαχόπουλο δίνοντας τους την ευκαιρία να αναπτύξουν το ταλέντο τους και να βελτιώσουν τις δυνατότητές τους αποκομίζοντας σημαντικές εμπειρίες για το μέλλον τους.
Αταλάντη: Επένδυση στο μέλλον…
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/Iamia-Now-01-1-2-1-scaled.jpg](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2020/07/atalanti-1.jpg)