O Δημήτρης Ελευθερίου και η Μαρία Ξανθη είναι οι νικητές του αγώνα Ανόπαια Ατραπός, που φέτος ξεπέρασε κάθε προσδοκία σε συμμετοχές. Η πρωτιά στις γυναίκες μάλιστα, συνοδεύτηκε και με νέο ρεκόρ διαδρομής!!
![345596972 773937124115060 3842002137861575505 n](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/345596972_773937124115060_3842002137861575505_n.jpg)
360 αθλητές όχι μόνο από την περιοχή μας αλλά και και από πολλά μέρη της Ελλάδας, με αφετηρία τις Θερμοπύλες, έτρεξαν στο Μονοπάτι του Εφιάλτη, σε έναν αγώνα, που ο Σύλλογος Δρομέων Φθιώτιδας “ΤΡΑΧΙΝΑ” είχε άψογα προετοιμάσει!
![345438289 179320681342935 1941448390081055819 n](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/05/345438289_179320681342935_1941448390081055819_n-768x1024.jpg)