Mε την 6η αγωνιστική συνεχίστηκε και το απόγευμα της Κυριακής η Β’ κατηγορία της Φθιώτιδας. Δείτε τα αποτελέσματα της αγωνιστικής καθώς και πως διαμορφώνονται πλέον οι βαθμολογίες.

Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ-6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)
Αετός Μενδενίτσας-Κομνηνός Κόμνηνας 5-0
Ρεγγίνι-Σκάρφεια (γήπεδο Μώλου) 8-0
ΠΑΟ Ανθήλης-Δαφνησιακός Αρκίτσας 1-2
Αγρότης Τραγάνας-Παμμωλιακός 2-3
Ελατειακός-Ηράκλεια 3-0 ά.α.
Ρεπό: Παρνασσός Αμφίκλειας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-1oς ΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 15
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 12
ΡΕΓΓΙΝΙ 12
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 10
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 10
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 6
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 6
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 4
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 1
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 0 (ΔΕΝ ΑΓΩΝΊΖΕΤΑΙ)

7η Αγωνιστική

Ηράκλεια – Κομνηνός Κόμνηνας
Σκάρφεια – Ελατειακός
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αετός Μενδενίτσας
Παμμωλιακός – Ρεγκίνι
Παρνασσός Αμφίκλειας – Αγρότης Τραγάνας
Ρεπό: ΠΑΟ Ανθήλης

 

Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ-6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)
Πελασγιακός-Νίκη Αγ. Παρασκευής 0-1 (Καρακώστας 87′)
Κεραυνός Βαθύκοιλου-Μαλιακός Στυλίδας 4-0 (Μέρας Π. 37, Σταθελάκος 73, Πανάγος 87, Γκίστι 89)
Μαγνησιακός-Α.Ε. Εχιναίων 1-0 (Σύρος 90′)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)
Ολυμπιακός Λαμίας-Αστέρας Λαμίας (γήπεδο Σταυρού) 5-2
Δίβρη-Γλύφα (γήπεδο Αμουρίου) 2-0
Ρεπό: Αίας Λαμίας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 12
ΔΙΒΡΗ 12
ΓΛΥΦΑ 12
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 10
Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ 8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3
ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 0
ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ 0

7η Αγωνιστική

Αστέρας Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
Α.Ε. Εχιναίων – Ολυμπιακός Λαμίας
Γλύφα – Πελασγιακός
Μαλιακός – Μαγνησιακός
Αίαντας Λαμίας – Κεραυνός Βαθυκοίλου
Ρεπό: Δίβρη

Β΄ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (3ος ΟΜΙΛΟΣ-6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ (15:00)
Ατσαλένιος Πετρωτού-Μεξιατικός 1-1
Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς-Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας 1-7
Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Κεραυνός Αγ. Γεωργίου (γηπ. Μακρακώμης) 1-2
Θύελλα Ροδωνιάς-Φραντζή 3-3
Δόξα Ζηλευτού-Τσούκα (γήπεδο Καστρίου) 1-0
Ρεπό: Καλύβια

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 16
ΚΑΛΥΒΙΑ 13
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 13
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 10
ΦΡΑΝΤΖΗ 8
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
ΤΣΟΥΚΑ 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 2
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 0

7η Αγωνιστική

Μεξιατικός – Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ατσαλένιος Πετρωτού
Φραντζή – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς
Τσούκα – Αναγέννηση Γιαννιτσούς
Καλύβια – Δόξα Ζηλευτού
Ρεπό: Θύελλα Ροδωνιάς

φωτό-αρχείου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ